Milovníci folku nechápou zastánce moderní hudby a technologií. Ti zase nechápou, jak posluchači folku mohou poslouchat dle nich nezáživnou a nudnou hudbu. Pojďme se podívat na oba pohledy.

Milovníci technologií, moderní hudby a online zábavy.

Jedná se především o mladé lidi, kteří měli již od dětství přístup k počítačům, videohrám a později i internetu. Jejich nejoblíbenější hudba je některá z moderních žánrů: pop, rap, hip hop, RnB, elektrická hudba a sem tam se v této mladé generaci najde ještě příznivce tvrdší rockové muziky.

Pro tyto lidi je online svět hlavním zdrojem zábavy. Hrají zde nespočet různých her, věnují se obchodování na burze, nebo studují statistiky a snaží se být úspěšní v kurzových sázkách. Dále se někteří věnují i různým strategiím na online kasinech. Jeden příklad je Playamo mobilní casino, na kterém si můžete ze svého chytrého mobilního telefonu zahrát desítky her a získat jeden z mnoha bonusů.

Milovníci přírody, folku a tradic

Druhá skupina lidí preferuje spíše svět offline. Ten, který můžeme osobně navštívit. Ideálně strávený den je pro ně dlouhou procházkou po lese, památkách a nebo na výletě s rodinou. Zastávají spíše konzervativní názory a nemají příliš v oblibě dnešní moderní technologie. Často se jedná o lidi, kteří se seznámili s počítači a současnými technologiemi až v dospělosti a nejsou na jejich používání tolik zvyklí ve srovnání s mladšími.

Proto se snaží držet pospolu se svou sociální skupinou, která se právě účastní různých lidových zábav a folkových koncertů. Díky tomu se snaží zabavit svým dobře známým způsobem a jen sem tam někdo z nich okusí zábavy v online světě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *